Porovnání konsolidace půjček

Společnost Žádost Částka Úroková sazba
konsolidace půjček zonky Konsolidovat >> až 1,2 mil. Kč od 4,99 %
konsolidace půjček Cofidis Konsolidovat >> až 1 mil. Kč od 8,90 %
konsolidace Raiffeisenbank Konsolidovat >> až 800 000 Kč Kč od 6,7 %
konsolidace půjček KB Konsolidovat >> až 2,5 mil. Kč od 6,9 %
konsolidace pojištěná půjčka Konsolidovat >> až 250 000 Kč od 55,35 %
   

Konsolidace nebankovních půjček je finanční proces, který umožňuje jednodušeji spravovat a snižovat zátěž z mnoha nebankovních půjček. Pokud máte více nebankovních úvěrů nebo půjček, které si platíte každý měsíc, může konsolidace být užitečným nástrojem pro snížení vašich splátek a usnadnění vašeho finančního života.

Konsolidace nebankovních půjček vám umožňuje sloučit všechny vaše stávající nebankovní dluhy do jedné půjčky. Tímto způsobem máte pouze jednu měsíční splátku, kterou musíte platit, místo více splátek na různých úvěrech. Tím se vám nejen sníží administrativní zátěž, ale můžete také dosáhnout lepších podmínek a nižší úrokové sazby.

Když se rozhodnete pro konsolidaci nebankovních půjček, můžete si vybrat mezi dvěma základními možnostmi: konsolidaci prostřednictvím nové půjčky nebo prostřednictvím specializovaného konsolidačního programu. V případě nové půjčky si vyberete nového věřitele, který vám poskytne půjčku na sjednocení vašich stávajících dluhů. Tím získáte výhodu jedné splátky a potenciálně výhodnějších podmínek.

Konsolidační programy jsou alternativou k novým půjčkám. Tyto programy nabízejí specializované společnosti, které vám pomohou vyjednat s vašimi stávajícími věřiteli a snížit vaše měsíční splátky. V rámci těchto programů můžete získat nižší úrokové sazby, snížení celkového dluhu nebo prodloužení doby splácení.

Při konsolidaci nebankovních půjček je důležité pečlivě posoudit všechny nabídky a podmínky. Porovnávejte různé nabídky od věřitelů nebo konsolidačních společností a zjistěte, která varianta je pro vás nejvýhodnější.